Prežite čarovnú noc na hrade fotením hviezd. Fotoworkshop pre začiatočníkov, úpravy a krajinkárska fotografia.

Vydajte sa somnou gotickým schodiskom až na vrchol bieleho hradu. Tí odvážnejší budú fotiť mliečnu dráhu nad romantickými zrúcaninami. Víkendová akcia pre začínajúcich fotografov.

Ukážeme si úpravy fotografií, orez, zarovnanie horizontu, camera raw úpravy, zachrana podexponovanej, alebo preexponovanej fotografie, práca s vrstvami photoshop, masky, úprava farieb, prechodové filtre a ďalšie základné postupy, ktoré využívam a ktoré sa mi osvedčili. Nebudú chýbať ukážky úprav nočnej fotografie.

Kongresová miestnosť s premietačkou nám bude k dispozícii. Nemusíte si doniesť svoj počítač, budeme upravovať na mojom.

Ubytovanie v izbách s vlastným sociálnym zariadením v príjemnom prostredí odkiaľ budeme vyrážať za naším fotením cez deň ale aj v noci. Kapacitne je workshop stavaný pre 6 - 10 ľudí. Individuálny prístup samozrejmosťou. 

Každý účastník musí mať stojan na fotoaparát. Okrem toho samozrejme budete potrebovať svoj fotoaparát, odporúčam digitálnu zrkadlovku + minimálne setový objektív, alebo bezzrkadlovku. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár kde sa môžete aj následne prihlásiť v prípade záujmu . Rád poradím s výberom techniky na workshop, poprípade zodpoviem vaše otázky. 

Ako ambasádor firmy Olympus môžem zapožičať techniku :) Na workshop je potrebné sa prihlásiť vopred, prosím použite kontaktný formulár na stránke www.fotoworkshop.sk . Platba za workshop sa uskutoční na mieste v hotovosti. V cene workshopu je aj ubytovanie v izbách s vlastným sociálnym zariadením.

Stretávať sa budeme v piatok priamo na ubytovaní Červený Hrádok. Na akciu cestujem autom z Košíc, ak máte záujem o miesto v aute, prosím kontaktujte ma. Stratovanie je individuálne. Väčšinou obedujeme spoločne v okolitých reštauráciách, alebo si objednáme pizzu :) Ale nie je to povinnosť samozrejme. Môžete využiť kuchynku. 

Kontaktný formulár nájdete na stránke www.fotoworkshop.sk Teším na vás :) Detailnú agendu budem včas komunikovať s prihlásenými.